Яким лазером краще робити лазерну епіляцію? Це питання цікавить багатьох клієнтів, які інтуїтивно розуміють, що тип лазера сильно впливає на результат і специфіку проведення лазерної епіляції. Ми також звернули увагу, що салони де стоять лазерні апарати, недостатньо об'єктивно описують їх можливості.

Як відомо в світі існує два основні типи лазера,  які використовуються для видалення волосся: діодний і александритовий.   Є ще рубіновий, неодимовий (Nd: YAG) та багато  інших,  але вони не зарекомендували себе так добре.

Основна ж конкуренція відбувається між американськими лазерами Lumenis LightSheer (діодний) і Candela GentleLase (александритовий). Обидва апарати відносяться в своєму сегменті до систем преміум-класу, тому клієнти хочуть робити лазерну епіляцію  перш за все на них. Тому  хотілося б зробити об'єктивний аналіз всіх плюсів і мінусів обох лазерних систем,  щоб   дати можливість пацієнту самому вирішувати, на якому лазері зробити лазерну епіляцію буде краще.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Довжина хвилі. Діодний LightSheer - 800 нм. Александритовий GentleLase -755 нм

Тут все просто: більш довга хвиля діодного лазера менш небезпечна для шкіри, а також глибше проникає в шкіру (до 4 мм) пацієнта, що допомагає "дістати" променю лазера глибше розташовані фолікули волосся. На деяких сайтах наголошується, що більш коротка хвиля  випромінювання александритового лазера краще поглинає меланін. Це правда. Але, наприклад, рубіновий лазер володіє ще коротшою хвилею, що робить роботу з шкірою на даному апараті дуже важкою, оскільки виникає істотний ризик опіку. Теж саме стосується александритового лазера, хоча ризик опіку там не такий великий, як у рубінового апарату. Більш тонке волосся александритовий лазер буде видаляти краще, ніж діодний, але з дуже умовною перевагою, оскільки на діодному лазері можна буде для цієї мети виставити більш високу потужність лазерного імпульсу без ризику зробити опік.

 2. Потужність лазерних імпульсів. Діодний LightSheer - 100 Дж / см 2. Александритовий GentleLase - 100 Дж / см 2.

Для лазерної епіляції в обох випадках потужність використовується не максимальна. На Lumenis LightSheer ET - це, як правило, до 55 Дж / см 2, а на Candela GentleLаse - 30 Дж / см 2. Велику потужність не виставляють, оскільки це боляче для пацієнта. На діодному лазері під час процедур однозначно можна ставити без ризику опіку більш високу потужність лазерного опромінення, ніж на Александритовому апараті.  

3. Тривалість імпульсу. Діодний лазер LightSheer - 5-400 мс. Александритовий GentleLase - 3 мс.

Дуже важлива перевага лазерної епіляції на діодному лазері - можливість змінювати тривалість імпульсу. Більш тривалі за часом імпульси легше переносяться шкірою пацієнта, оскільки відбувається не такий різкий  термінальний нагрів. Таким чином, підвищується час термальної релаксації,  що полегшує роботу фахівця, якщо у пацієнта засмагла шкіра. Ефективність більш тривалих імпульсів дещо гірше коротких, але інакше працювати із зсмаглою шкірою неможливо. Тому перед лазерною епіляцією важливо не засмагати, щоб фахівець мав можливість використовувати на діодному лазері короткі 5-30 мс імпульси. Для темної шкіри параметри необхідно підняти від 30 до 400 мс.

4. Розмір плями. Діодний LightSheer ET-9 мм. Александритовий GentleLase - 18, 15, 12, 10, 8, 6 мм.

Більший розмір плями випромінювання дозволяє GentleLase проводити процедуру швидше, ніж на LightSheer ET. Однак потрібно звернути увагу на те, що відносно малий розмір плями спрощує роботу з особливими зонами: верхня губа, "екстра" бікіні, міжсіднична складка і т.д. Крім того, більший розмір плями - це більша сумарна кількість поданої енергії на поверхню шкіри, що означає і більше болю для пацієнта, відповідно, треба зменшувати потужність імпульсу, а це впливає на кінцевий результат процедури.

  

  

5.Практичний досвід.

Багато фахівців, які мали можливість працювати на обох лазерних системах, помітили, що результат видалення волосся на Lumenis LighSheer ET як після першої, так і після восьми процедур будуть кращі, ніж Candela GentleLase. Крім того, більш коротка хвиля александритового лазера підвищує ризик опіку через більш сильне поглинання меланіну, який міститься в шкірі пацієнта.

 

Висновки

Однозначно сказати, що Lumenis LighSheer ET чи Candela GentleLase є найкращим лазером, не можна. У кожної системи є свої плюси і мінуси. Задача салону - чесно сказати клієнту про переваги та недоліки обох лазерних систем. Потрібно ще бути дуже уважним до назви моделі лазера. Якщо салон вказує, що у них діодний лазер, то це ще не означає, що у них дійсно оригінальний американський Lumenis LighSheer ET. Є діодні лазери зовсім інших виробників (наприклад, MeDioStar XT), які не можуть зрівнятися з LighSheer. Це також стосується і алексадритових лазерів. Крім добротного американського лазера GentleLase є: італійська DEKA, білоруська Incanto, безліч дешевших китайських апаратів (яким не радимо довіряти) і підробок.

Вибір за Вами!

  

 Відео клієнтів про лазер Lumenis Lightsheer

http://youtu.be/EuJK0p3F2kE           http://youtu.be/zx_sIty0X08                                


 Відмінність лазерної епіляції від фотоепіляції


 

Лазер - це апарат, який поширює світло у вигляді єдиного потужного світлового пучка зі строго визначеною довжиною хвилі. Тому лазерна епіляція являє собою світлове випромінювання з чітко фіксованою довжиною хвилі (у діодного лазера вона дорівнює - 800 нм).

На відміну від лазера, IPL (прилад для фотоепіляції), поширює світло у вигляді не однієї концентрованої хвилі, а у вигляді світлового пучка з широким діапазоном хвиль (від 500 до 1200 нм.)

Томув IPL ширина світлового діапазону регулюється за допомогою спеціальних відсікаючих фільтрів, блокуючи небажані для кожної конкретної ситуації хвилі.При виконанні фотоепіляції, промінь який ми отримуємо має більш широкийспектр, а отжеі меншу потужність. Це і є основним недоліком процедури фотоепіляції в порівнянні з лазерною епіляцією. 

Через те що у лазера одна довжина хвилі і його промінь більш концентрований, лазерна епіляція є ефективнішою за фотоепіляцію. При виконанні лазерної епіляції волосяних фолікулів руйнується більше і швидше.

 

При фотоепіляції ж, потужність променя нижче, за рахунок цього нижче і ефективність (тобто процедур, спрямованих на видалення волосся, необхідно виконати більше).Таким чином, основною перевагою лазерної епіляції є її ефективність і швидкість.

         

 Відмінність лазерної епіляції від квантової епіляції


Часто в засобах масової інформації активно пропонується новий вид епіляції - квантова епіляція, яка гарантує «безболісне, видалення всіх типів волосся, в т.ч. світлих, пушкових, сивих і т.д. ».

 

«Квантовий епілятор - апарат для фототерапії i200 + - англійська розробка із запатентованою технологією - iPulse ™, яка заснована на використанні прямокутного постійно-спектрального імпульсу. Технічні характеристики: довжина хвилі 530-1200 нм;. випромінювана енергія до 20 Дж / см2; довжина імпульсу: одиночний імпульс: 10 - 50 мс, потрійний імпульс: 5 - 20 мс, сумарний час випромінювання, 7 - 30 мс; розмір световогопятна 33 х 27 мм.

Квантові ( вони ж фотоепілятори) використовують у процесі роботи лампи-спалаху. Охоплюваний діапазон хвиль становить від 510 до 1020 нм, що знижує вибірковість і призводить до марного розсіювання енергії імпульсу в шкірі пацієнта. Тому ефективність і безпеку квантової (фото-) епіляції істотно нижче аналогічних показників для лазерної епіляції. Виробники приладів для квантової (фото-) епіляції намагаються підвищити ефективність своїх виробів шляхом використання різних фільтрів, але жоден з існуючих оптичних фільтрів не гарантує як стовідсоткового затухання випромінювання в зоні поглинання, так і стовідсоткового проходження в робочій зоні, тому селективність (вибірковість) квантової (фото-) епіляції на порядок нижче.

Для розуміння, який вид епіляції найбільш ефективний необхідно знати, що довжина хвилі лазера чітко фіксована, для діодних лазерів це 800 нм, що призводить до вибіркового поглинання клітинами-мішенями, а це істотно знижує ризик виникнення побічних ефектів. Ширина спектральної смуги випромінювання у діодного лазера не перевищує 10-20 нм.

Щільність випромінювання у сучасних квантових (фото-) епіляторів номінально не поступається щільності випромінювання для лазерних епіляторів. Але короткохвильове випромінювання в діапазоні до 600 нм практично повністю поглинається верхнім шаром епідермісу, що призводить лише до нагрівання шкіри і підвищення ймовірності отримати опік, до фолікулу випромінювання просто не доходить. Джерелом оптичного випромінювання квантових (фото-) епіляторів є імпульсна ксенонова лампа. Пік випромінювання такої лампи лежить в області 500-700 нм, так що при порівнянній потужності випромінювання ефективність його в справі видалення волосся значно поступається діодному лазеру.

Багато виробників позиціонують свої квантові (фото-) епілятори як «безболісні», не потрудившись при цьому вбудувати туди ніяку систему охолодження шкіри пацієнта. Мотивують вони це тим, що «висока енергія передається поступово, не перегріваючи верхній шар шкіри» . Будь-який фахівець по оптичній обробці матеріалів скаже Вам, що весь сенс нагріву світловим випромінюванням полягає в швидкій подачі світлової енергії, в іншому випадку ніякого критичного нагріву матеріалу-мішені не відбудеться, енергія встигне розсіятися в товщі матеріалу. Так, процедура дійсно буде безболісною, але і ефекту ніякого не досягне. Виробники лазерних систем на противагу цьому дійсно охолоджують шкіру пацієнта, хто кріогенно, хто контактно. Для, більш комфортного проведення процедури лазерної епіляції, додатково можна скористатися спеціальним кремом-анестетиком.

Щодо видалення всіх типів волосся, в т.ч. світлих, пушкових, сивих, то в основі процесу епіляції шляхом фототермолізу лежить здатність меланіну (пігменту волоса) поглинати світлову енергію, перетворюючи її в тепло. Нагріта до 70 градусів цибулина руйнується. Якщо пігменту немає, або ж його дуже мало, процес фототермоліза неможливий ( а отже таке волосся не буде ефективно реагувати ні на фото, ні на квантову,ні на лазерну епіляцію).

Вибір за Вами!


 

 

 

 Про лазерні процедури


ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ НА ДІОДНОМУ ЛАЗЕРІ LUMENIS LIGHTSHEERЛазер генерує промінь високої концентрації світла. Світло, що випромінюється діодним лазером LightSheer добре поглинається пігментом (меланіном), який є у волосяних фолікулах. Під час процедури досить частки секунди, щоб нагріти волос і унеможливити здатність його повторно рости. Цей процес охоплює всі фолікули волосся одночасно на оброблюваній ділянці. Тому процедура лазерної епіляції в салоні  "ЕпіЛазер",що знаходиться в оздоровчому комплексі "Карпати" підходить навіть для великих частин тіла, діючи швидко і ефективно.

 
Що необхідно знати  до проведення лазерної епіляції 
 

Покази для проведення лазерної епіляції:


- боротьба з небажаним волоссям на будь-якій ділянці тіла;
- схильність до вростання волосся в зоні бікіні та на обличчі;
- надмірно чутлива шкіра, схильна до появи роздратування (після гоління або застосування травматичних способів депіляції);
- світла шкіра, переважно темне волосся на тілі.

  

Протипокази для проведення лазерної епіляції :

- світле,сіде, пушкове волосся;

- наявність сильної засмаги;

- приймання антибіотиків (особливо тетрациклінового ряду) за два тижні до процедури;

- цукровий діабет (інсулінозалежний);

- онкологічні та інші захворювання імунної системи;

- дерматологічні захворювання;

- гострий період інфекційних захворювань;

- хірургічні втручання на ділянці тіла, де буде проводитися епіляція, раніше ніж за 3 міс.;

- вагітність;

- варикозні розширення вен;

- нахил до келоїдних рубців;

- епілепсія;

- приймання гормональних препаратів;

- психічні розлади

 
 
Підготовка до лазерної епіляції
• Не засмагати 2 тижні до процедури (прямі сонячні промені, солярій), а також не користуватися кремами для засмаги;
• не висмикувати і не висвітлювати волосся в зоні епіляції за 2 тижні до процедури, так як це уповільнює ріст волосся, робить його нерівномірним, а для ефективної епіляції волосся повинне прорости рівномірно і обов'язково мати темний стержень;
•  за 3 дні до процедури не протирати ділянку майбутньої епіляції шкіри спиртовмісними засобами;
• не приймати антибіотики тетрациклінового ряду за 2 тижні до процедури;
• за 4-8 годин до процедури зону епіляції слід ретельно виголити,-це не стосується при епіляціі верхньої губи жінок(можна і безпосередньо перед процедурою);
• перед початком процедури, очистити шкіру від нанесених раніше косметичних засобів (дезодорант, крем, макіяж).

Дії після процедури 
• Після проведення процедури рекомендується змащувати зону епіляції спеціальними кремами для усунення почервоніння і якнайшвидшої реабілітації шкіри (пантенол);
• 2 тижні після процедури не загорати;
• 3 дні після процедури утриматися від масажу епільованої ділянки тіла;
• 3 дні після процедури не приймати гарячу ванну;
• 3 дні після процедури не відвідувати басейн з хлорованою водою;
• 3 дні після процедури не відвідувати сауни, лазні;
• 3 дні після процедури не протирати зону епіляції спиртовмісними засобами , не користватися спиртовмісними дезодорантами;
• уникати прямих променів сонця, епільовані ділянки шкіри змащувати сонцезахисним кремом з фактором не нижче  60 SPF. Через два тижні після процедури епіляції, під час засмаги використовувати сонцезахисний крем з фактором захистум не нижче  35 SPF.


 Місце проведення епіляції зони бікіні


 

Лазерні процедури

 

 

1.Бікіні неглибоке(класичне)   2.Глибоке бікіні 

 

 


Рекомендований графік проведення процедур: 

 Процедура по рахунку: Коли приходити :  
 1  
 2-га через 4 тижні після 1-ї  
  3-тя    через 6 тижнів після 2-ї  
 4-та через 8 тижнів після 3-ї
 5-та і т. д.   


На що Ви можете розраховувати

Ми працюємо на сертифікованому і дозволенму до використання обладнанні. Процедуру лазерної епіляції проводить підготовлений спеціаліст, який пройшов навчання і отримав сертифікат з роботи на діодному лазері Lumenis LightSheer ET 400. Як клієнт, Ви вправі запитати у спеціаліста по лазерній епіляції чи сертифіковане його обладнання і чи проходив він навчання саме на цьому лазері. Тривалість лазерної процедури може бути від декількох хвилин до години, або й більше, в залежності від розміру ділянки яка підлягає епіляції. Важливо знати, що найкращий результат досягається тоді, коли волос знаходиться в активній фазі росту (т.з.анаген) . Так як все волосся відразу не може бути в цій фазі, необхідно пройти декілька процедур для досягнення найкращого результату.

 

 

 


 

 

 Лазерна епіляція може викликати деякий дискомфорт.Більшість пацієнтів переносять процедуру добре, але враховуючи те що деякі ділянки тіла більш чутливі ніж інші, як варіант, можна застосувати місцеву анастезію-крем Емла або розчин 10% лідокаїну. Реакція на епіляцію у кожного пацієнта буде індивідуальною, залежно від обсягу епіляціїі і типу шкіри. Побічні ефекти, якщо такі є, є незначними. Це можуть бути почервоніння і припухлість навколо волосяних фолікулів, які по суті і є клінічним результатом і вказують на те , що фолікул відреагував на процедуру.

В салоні лазерної епіляції «ЕпіЛазер» ми зробимо все для того щоб дана процедура була для Вас найбільш приємною і Ви залишилися максимально задоволеними.

 

 

 

 


 

 


ПРОЦЕДУРИ НА НЕОДИМОВОМУ ЛАЗЕРІ Q-switched Nd:Yag


      Ми також надаємо процедури з лазерного видалення  татуювання (різних кольорів), процедуру лазерного карбонового пілінгу.

 

 Наш лазер дає можливість зробити лазерне видалення татуювання і татуажу з мінімальним дискомфортом і без пошкодження поверхні шкіри.При видаленні татуажу брів, волос буде збережений і не випаде. 

 Лазерні процедури

Які ж фактори впливають на ефективність видалення татуювання:

- Пігмент, яким були зроблені татуювання або татуаж. Важко видаляється так звана "жженка". Добре піддаються видаленню більшість сучасних татуювальнихних фарб. Найкраще видаляється татуювання зроблене звичайною тушшю.

- Глибина, на яку був "вбитий" пігмент. Промінь лазера діє тільки на верхню частину пігменту. Тільки після видалення верхнього, досить тонкого шару пігменту, промінь може подіяти на "наступний шар". Чим глибше і більше було вбито пігменту, тим більша кількість процедур знадобиться для його видалення.

- Колір пігменту має величезний вплив на ефективність видалення татуювання. Чим темніше (холодніше) пігмент, тим легше його видалити. Чим світліше, тим важче і довше видалення. Пігмент тату, за кольором близький до тілесного, тепло-рожевий і жовтий видалити лазером дуже складно.

- Колір шкіри клієнта. Якщо шкіра смаглява, або засмагла, то частина енергії променя поглинається темним пігментом шкіри, що робить процедуру більш травматичною і менш ефективно.

                                                 Побічні ефекти

У більшості випадків побічних ефектів після процедури лазерного видалення не буває. Всього лише легке почервоніння і припухлість, яка зникає через дві-три години.

Іноді буває алергічна реакція на промінь лазера у тих людей, хто схильний до алергії на сонячне світло. Після проведення процедури шкіра сильно червоніє, з'являється великий набряк. Але при прийомі антигістамінних препаратів дуже швидко все нормалізується, почервоніння проходить і набряк спадає. Тому, дуже важливо попередити майстра про наявні у Вас алергічні реакції. І проводити сеанси тільки на тлі антигістамінних препаратів.

Протипоказання.

Протипоказанням для проведення процедури лазерного видалення є наступні фактори:

-фотосенсібілізація (підвищена чутливість організму до ультрафіолетового випромінювання);

-захворювання шкіри (псоріаз, порфирія, екзема, атопічний дерматит, червоний плоский лишай);

-келоїдні рубці в анамнезі (утворення великих шрамів);

-травми шкіри в зоні впливу;

-новоутворення (різні пухлини);

-гострі інфекційні захворювання;

-свіжий загар менше 2 - х тижнів;

-цукровий діабет у стадії декомпенсації;

-гіпертонія, ішемія, аритмія;

-епілепсія;

-вагітність;

-вік молодше 18 років.

При роботі на губах необхідна профілактика герпесу!

           Догляд після процедури.

Після процедури важливо правильно доглядати за обробленим місцем. Необхідно уникати травмування зони, що зазнала лазерне видалення. Не відвідувати лазню. Не наносити макіяж, засоби по догляду за шкірою протягом тижня. Не відвідувати солярій. Уникати вплив прямих сонячних променів, використовувати сонцезахисний крем з фактором захисту не менше 30. При появі скоринки нанести бепантен, сонцезахисний крем.

 

 


 


Ми в Google +


https://plus.google.com/+ЭпилазерУжгород

 

 

 

 

Лазерні процедуриhttp://vk.com/club75966888